spolecnost

VERTITECH CZ s.r.o. nabízí vyspělá řešení v oblasti hliníkových konstrukcí a systémů. Od zpracování předaného architektonického návrhu po dodávku a montáž lehkých obvodových plášťů, dveří, oken, příček, světlíků, zimních zahrad, stínění a celé řady dalších i speciálních konstrukcí. Mezi naše další činnosti patří projektová činnost, výzkum a vývoj, projektový management, příprava a řízení staveb, podpora developerských projektů i činnost přímého dodavatele.

Disponujeme týmem vysoce kvalifikovaných zaměstnanců v různých profesích, kteří jsou připraveni řešit i ta nejtěžší zadání našich zákazníků. Po celou dobu existence úzce spolupracujeme s celou řadou externích odborníků a expertů. Díky neustálému zvyšování technické úrovně, našich znalostí i dovedností, se od svého založení tento tým trvale rozvíjí.

Klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a sledování nejnovějších směrů vývoje v oblasti stavebnictví. Respektujeme přání našich zákazníků a zachování vysoké efektivity realizovaných projektů. Dodržování těchto jednoduchých zásad se pozitivně odráží jak v dlouhodobé prosperitě společnosti, tak v dobrých vztazích s našimi zákazníky a partnery.

 

Sídlo a kancelář společnosti:

VERTITECH CZ s.r.o.,
Újezd 40/450 118 00 Praha 1 - Malá Strana
IČO: 25655655
DIČ: CZ699002940

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 58546 

 

Provozovna společnosti:

VERTITECH CZ s.r.o., Tovární 863, 686 02 Staré Město
Bankovní spojení: Komerční banka a.s., číslo účtu: 5626440297/0100
Jednatelé společnosti: Ing. Ludovít Pleva, Ing. Aleš Jakubík

 

Výpis z obchodního rejstříku
Certifikát ISO